Produkcja gotowych lamp LED

2023-03-13

Oświetlenie w sklepach odzieżowych pełni szczególnie istotną rolę. Z jednej strony pozwala efektownie wyeksponować towar i przyciągnąć klienta do konkretnych produktów, z drugiej zaś jest nieodzownym elementem atrakcyjnej aranżacji wnętrza, co dodatkowo podkreśla prestiż np. luksusowego butiku. Dobrze dobrane światło ma też ogromny wpływ na decyzje zakupowe podejmowane przez Klientów – wysoki współczynnik oddawania barw w połączeniu z wąską wiązką umożliwia zaprezentowanie odzieży w zdecydowanie bardziej kuszący sposób i uwypuklić wszystkie jego atuty.

Rozwiązania projektowane przez firmę BAKALE lighting doskonale sprawdzają się w tego typu zastosowaniach. Naszą specjalnością jest produkcja gotowych lamp LED, które można wykorzystać m.in. jako dekoracyjne oświetlenie mebli lub podświetlenie półek sklepowych. Przygotowane przez nas zaawansowane technologicznie komponenty stosowane są w procesach produkcji eleganckich mebli, ekspozytorów i innych wyrobów, których zadaniem jest atrakcyjna wizualnie ekspozycja towaru. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i zaproponować komponenty idealnie skrojone do potrzeb nowoczesnych obiektów handlowych.

Gotowe lampy LED produkcji BAKALE lighting – charakterystyka

Wytwarzamy komponenty, które producenci mogą w bardzo łatwy sposób zintegrować w ramach własnych wyrobów. Gotowa lampa zbudowana jest w stosunkowo prosty sposób. Jest to pasek LED zaaplikowany w profil aluminiowy z wyprowadzonym przewodem oraz zakończeniem w postaci złącza pozwalającego bardzo szybko dopiąć oświetlenie do zasilacza. Warto podkreślić, że nasza oferta komponentów jest bardzo kompleksowa - produkujemy zarówno architektoniczne, jak i meblowe lampy LED pod indywidualną specyfikację. Dostarczamy też oczywiście funkcjonalne akcesoria w szerokiej gamie wariantów: przewody, przedłużacze, rozdzielacze zasilania itd. W razie potrzeby możemy również zaaplikować magnesy do lamp, aby przyspieszyć ich montaż na metalowych meblach.

Zainteresowała Cię nasza oferta i potrzebujesz szczegółowych informacji na temat produkowanych lampach gotowych LED? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

pixel