Customizacja oświetlenia LED

2023-01-16

Realizujesz niestandardowy projekt oświetlenia meblowego wymagający szczególnej dbałości o warstwę wizualną? A może specjalizujesz się w produkcji wyposażenia do kabin na statkach i potrzebujesz gotowych zestawów taśm LED przeznaczonych do montażu w finalnym produkcie? Musisz wiedzieć, że BAKALE lighting to nie tylko sklep internetowy z artykułami oświetleniowymi, ale również doświadczone przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji rozwiązań LED spełniających nawet najbardziej rygorystyczne standardy jakości obowiązujące w Unii Europejskiej. Nasza oferta skierowana jest do firm z szerokiego spektrum branż - od agencji reklamowych, przez przemysł stoczniowy i morski, aż po górnictwo.

Customizacja oświetlenia LED – tworzymy zestawy dostosowane do Twoich potrzeb

Dzięki szerokiej wiedzy specjalistycznej naszych pracowników, BAKALE lighting jest w stanie wykonać produkt zarówno na podstawie specyfikacji dostarczonej przez Zamawiającego, jak i jedynie w oparciu o informacje na temat jego oczekiwanych właściwości. Bez problemu możemy przygotować dla naszych Klientów przykładowo odcinki z paska LED o żądanej długości z przylutowanym przewodem 1 m oraz zakończone złączem wybranego typu. Odbiorcy końcowi korzystający z naszych usług oszczędzają w ten sposób czas i pieniądze - otrzymują gotowy do zainstalowania komplet oświetlenia LED, idealnie skrojony do pracy w określonym środowisku.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem produkcyjnym pozwalającym stworzyć innowacyjne, prefabrykowane wyroby oświetleniowe o konkretnych parametrach, takich jak CRI, moc czy strumień świetlny. Chcesz wyprzedzić konkurencję? Możliwe, że nasze produkty są właśnie tym, czego Ci brakuje, aby wznieść swoją działalność na nieosiągalny dotychczas poziom!

Profesjonalne zestawy LED dla przemysłu i branży reklamowej

Niezależnie od tego, czy predefiniowane komplety oświetleniowe produkcji własnej BAKALE lighting mają Ci pomóc napędzić sprzedaż w sieci sklepów, zadbać o komfort pasażerów na statkach czy zwiększyć bezpieczeństwo w strefach zagrożonych wybuchem, wybierając naszą firmę zawsze dokonujesz właściwego wyboru.

Postaw na pełną customizację produktu obejmującą aplikację dodatkowych złącz, zabezpieczenie wrażliwych elementów przed czynnikami zewnętrznymi lub zagwarantowanie optymalnej żywotności zestawu. Zapraszamy do współpracy!

pixel