Oświetlenie liniowe

( ilość produktów: 487 )

Oferujemy wysokiej klasy oświetlenie liniowe, które doskonale sprawdzi się nie tylko we wszelkiego rodzaju obiektach usługowych oraz handlowych, lecz również w halach produkcyjnych i magazynach.


W naszym asortymencie znajdą Państwo profile aluminiowe meblowe tak cenionych marek, jak Lumines i Kluś. Instalacja profili odbywa się przy użyciu taśmy dwustronnej, kleju montażowego, bądź zawiesi. Produkty te umożliwiają wykonanie stylowych podświetleń w szafkach lub barkach, gwarantują również skuteczne i wydatne przedłużenie żywotności taśmy LED.

Dostępny jest również osprzęt do profili meblowych: uchwyty, zawiasy i włączniki bezprzewodowe.

Oprócz profili meblowych, dysponujemy również profilami architektonicznymi od renomowanego producenta Lumines. Są to rozwiązania przeznaczone do budowy oświetlenia liniowego w wersji wiszącej, składającej się z wielu taśm LED, czy wersji wpuszczanej. Posiadamy również odpowiednie profile pomocnicze, klosze i akcesoria, a także zaślepki aluminiowe oraz wykonane z tworzyw syntetycznych.

 
Uzupełnieniem oferty jest natomiast szynoprzewód meblowy, który można bez trudu przykręcić lub przymocować do nowych i istniejących konstrukcji z wykorzystaniem magnesów.

Idealnym uzupełnieniem, aby stworzyć nie zawodną lampę LED są paski LED marki LEDlink z serii LinkS, LinkM czy LinkH.

Dodatkowo można zastosować moduły liniowe z serii STAR, aby uzyskać bardzo wysoka sprawność oprawy, nawet do 200 lm/W.

pixel