RGB

( ilość produktów: 5 )

Od niezwykle ekonomicznych w eksploatacji taśm, aż po najwyższej klasy produkty sterowane cyfrowo z możliwością zaprogramowania pojedynczej diody, perfekcyjne m.in. przy budowie profesjonalnych scenografii świetlnych! Jeżeli potrzebne Państwu nowoczesne paski LED RGB, to gwarantujemy, że produkty prezentowane w tej kategorii asortymentowej spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Bez względu na to, czy chcą je Państwo wykorzystać do lepszego wyeksponowania towaru w sklepie, czy zamawiają je raczej z myślą o podświetleniu mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz.  

Choć zdecydowana większość naszych taśm nadaje się wyłącznie do aplikacji wewnętrznych, w ofercie znajduje się również produkt, któremu niestraszna jest wilgoć i kurz – pasek LED LinkS-300P RGB o stopniu ochrony IP65. Natomiast użytkownikom, którzy poszukują wyrobów sterowanych polecamy taśmę z serii DigitalS, dzięki której uzyskają Państwo praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia dynamicznych efektów świetlnych.

29,00 zł / metr netto + koszty wysyłki Produkt dostępny w bardzo dużej ilości53.2 metr
32,22 zł / metr netto + koszty wysyłki Produkt dostępny w bardzo dużej ilości150 metr
63,00 zł / metr netto + koszty wysyłki Produkt dostępny w bardzo dużej ilości58.55 metr
70,65 zł / metr netto + koszty wysyłki Produkt dostępny na zamówienie. Prosimy o kontakt z działem handlowym w celu uzyskania informacji, czy dana cena nie ulegnie zmianie. Brak
75,00 zł / metr netto + koszty wysyłki Produkt dostępny w bardzo dużej ilości197 metr
pixel