Typ inSILEDA

( ilość produktów: 11 )

Ta kategoria asortymentowa naszego sklepu internetowego z oświetleniem do zastosowań profesjonalnych obejmuje funkcjonalne zakończenia do aluminiowych profili architektonicznych wpuszczany LUMINES typu inSILEDA. W ofercie znajdują się zaślepki końcowe wykonane z dwóch materiałów - w zależności od indywidualnych potrzeb można u nas nabyć produkty z wysokiej klasy tworzywa sztucznego ABS lub aluminium.

Tego rodzaju wyroby oferujemy w kolorze srebrnym i białym, wszystkie posiadają otwór na przewód zasilający. Aby zapoznać się z cenami, konieczne jest zarejestruj się na stronie naszego sklepu internetowego.

Wszystkim Klientom zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze produktów, niezależnie od tego, czy poszukują Państwo przemysłowych bądź reklamowych modułów LED, zasilaczy wykorzystywanych na statkach czy różnego rodzaju sterowników oraz osprzętu elektronicznego.

Zapraszamy do składania zamówień, gwarantujemy bardzo szybką dostawę towaru!

3,24 zł / sztuka netto + koszty wysyłki Produkt dostępny w bardzo dużej ilości193 sztuka
Łącznik Prosty Z

Łącznik Prosty Z

Producent: LUMINES
Kod produktu: P42021013
10,80 zł / sztuka netto + koszty wysyłki Produkt dostępny w bardzo małej ilości4 sztuka
29,50 zł / sztuka netto + koszty wysyłki Produkt dostępny w bardzo dużej ilości7.081 sztuka
30,00 zł / sztuka netto + koszty wysyłki Produkt dostępny w bardzo małej ilości0.5 sztuka
71,60 zł / sztuka netto + koszty wysyłki Produkt dostępny na zamówienie. Prosimy o kontakt z działem handlowym w celu uzyskania informacji, czy dana cena nie ulegnie zmianie. Brak
pixel