Inne

( ilość produktów: 3 )

W naszej ofercie Klienci znajdą szeroką gamę urządzeń pozwalających na wygodne i skuteczne sterowanie oświetleniem LED w budynku wielorodzinnym, sklepie, lokalu gastronomicznym oraz w każdym innym obiekcie, w którym tego typu infrastruktura została zastosowana. A ponieważ doskonale wiemy, że w przypadku osprzętu elektrotechnicznego najważniejsze są niezawodność oraz intuicyjna obsługa, w naszym katalogu prezentujemy wyselekcjonowane moduły pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów.

Kontrolery, wyłączniki, sterowniki – sprawdzone moduły obsługujące infrastrukturę LED

Bardzo proste w montażu, niezawodne, o niewielkich rozmiarach i posiadające liczne funkcje umożliwiające wygodną obsługę nowoczesnego oświetlenia, również na odległość. Pozwalają na szybkie i bezdotykowe włączanie oraz wyłączanie, zmianę temperatury lub koloru, a także ściemnianie iluminacji w razie potrzeby. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na prezentowane w tej kategorii nowoczesne kontrolery, sterowniki oraz wyłączniki.

DAP-04-S01

DAP-04-S01

Producent: Mean Well
Kod produktu: S898601
120,00 zł / sztuka netto + koszty wysyłki Produkt dostępny na zamówienie. Prosimy o kontakt z działem handlowym w celu uzyskania informacji, czy dana cena nie ulegnie zmianie. Brak
127,66 zł / sztuka netto + koszty wysyłki Produkt dostępny w bardzo małej ilości1 sztuka
140,00 zł / sztuka netto + koszty wysyłki Produkt dostępny w bardzo małej ilości3 sztuka
pixel