Oprawy led

( ilość produktów: 1 )

Poszukują Państwo nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, które doskonale sprawdzą się w nawet bardzo wymagających warunkach charakteryzujących się dużą wilgotnością i zapyleniem? Polecamy takie funkcjonalne oprawy LED, jak choćby hermetyczne lampy przemysłowe z serii TRI.

Produkt ten dostępny jest w trzech wariantach, które różnią się między sobą długością i mocą:

• 590 mm, 21W

• 1180 mm, 40W

• 1500 mm, 55W

Tego typu oprawy LED przeznaczone są do zainstalowania w halach produkcyjnych i magazynowych, chętnie wybierają je również właściciele warsztatów samochodowych, czy rzemieślniczych. Zaletą lamp z serii TRI jest bardzo duża żywotność, neutralna temperatura barwowa zbliżona do naturalnej, a także stosunkowo niskie zużycie prądu i atrakcyjna cena.

Warto również koniecznie podkreślić, że prezentowany produkt to świetny zamiennik dla konwencjonalnych opraw świetlówkowych. Lampy przemysłowe TRI dostępne są na zamówienie indywidualne – w celu ich nabycia, należy skontaktować się z naszym działem handlowym.

Zapraszamy serdecznie do zakupów!

62,00 zł / sztuka netto + koszty wysyłki Produkt dostępny na zamówienie. Prosimy o kontakt z działem handlowym w celu uzyskania informacji, czy dana cena nie ulegnie zmianie. Brak
pixel