Dedykowane rozwiązania LED

2022-05-20
Dedykowane rozwiązania LED

Dynamicznie zmieniające się przepisy prawne i normy techniczne, potrzeba zapewnienia optymalnej widoczności nawet przy bardzo niewielkiej ilości dostępnego miejsca, ogromna konkurencja w walce o uwagę klienta, a także konieczność stosowania oświetlenia o specyficznej odporności na różnorodne czynniki. To między innymi dlatego konwencjonalne, produkowane na masową skalę oprawy świetlne okazują się niewystarczające do spełnienia wymogów firm z szerokiego spektrum branż. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na dedykowane rozwiązania LED, dostosowane do indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy.

 

Właśnie w tym obszarze specjalizuje się firma BAKALE lighting z siedzibą w Cieplewie k. Gdańska - już od ponad dekady nasz dział projektowy odpowiada na zróżnicowane potrzeby profesjonalistów z poszczególnych sektorów, dbając o zachowanie najwyższych standardów jakości. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług lidera w dziedzinie projektowania, prefabrykacji i produkcji seryjnej modułów LED!

 

Dedykowane rozwiązania oświetleniowe dla przemysłu i branży reklamowej

 

Usługi proponowane przez nasze przedsiębiorstwo są bardzo kompleksowe:

 

  • projektujemy moduły LED o odpowiedniej mocy, barwie, kształcie i innych parametrach na podstawie specyfikacji dostarczonej przez Klienta,

 

Projekt - modul LED

 

  • przygotowujemy gotowe zestawy oświetleniowe do atrakcyjnej prezentacji stoisk targowych,

 

Prefabrykowany system - plug in

 

  • tworzymy elementy prefabrykowane o określonym CRI do podświetlania mebli sklepowych, dzięki którym można napędzić sprzedaż konkretnego produktu i podkreślić jego efektowny design,

 

Prefabrykowany system plug in do mebli

 

  • opracowujemy i wdrażamy jednolitą identyfikację wizualną dla obiektów komercyjnych (kasetony, litery przestrzenne, itp.).

 

wide1 - kaseton

 

Jesteśmy ponadto producentem dedykowanych rozwiązań LED przeznaczonych do kabin okrętowych (moduły LED o szczególnie kompaktowych rozmiarach) kopalni/rafinerii (specjalistyczne oprawy przeciwwybuchowe), zakładów produkcyjnych, w których występuje duży poziom zapylenia, pociągów oraz innych pojazdów. Korzystając z zebranej na przestrzeni lat wiedzy specjalistycznej, opracowujemy dla naszych Klientów innowacyjne wyroby oświetleniowe dostosowane do praktycznie dowolnej aplikacji.

 

Modul pradowy STAR

 

Modul pradowy STAR - tacka

 

Chętnie stworzymy dla Państwa dedykowane rozwiązania LED dostosowane do specyfiki danej branży, wraz z całym niezbędnym osprzętem instalacyjnym. Wystarczy powiedzieć nam, czego Państwo oczekują, a na pewno będziemy w stanie pomóc.

Zapraszamy do kontaktu!

pixel