Informacje o firmie

Przedsiębiorstwo BAKALE lighting powstało w 2011 roku, od samego początku koncentrując swoje działania na branży oświetlenia LED. Zamysłem założycieli było stworzenie przedsiębiorstwa, które kompleksowo odpowie na potrzeby profesjonalistów z różnych sektorów – od reklamowego do przemysłowego. To zamierzenie udało się w pełni zrealizować, a dziś nazwa BAKALE lighting jest synonimem ogromnego doświadczenia w projektowaniu, produkcji i sprzedaży oświetlenia, spełniającego najsurowsze wymagania pod kątem jakości.

Współpraca z klientem

Przedsiębiorstwo BAKALE lighting współtworzy grupa profesjonalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej. Dzięki posiadanemu „know-how” oraz uważnemu śledzeniu trendów rynkowych są oni w stanie zaproponować klientom nowoczesne produkty, doskonale dopasowane do danego segmentu rynku i konkretnych wymagań danego projektu. Przejrzyste zasady współpracy i dystrybucji, które są jedną z podstaw funkcjonowania firmy sprawiają, że oferowane przez nią rozwiązania można dziś znaleźć w witrynach sklepowych, literach przestrzennych, kasetonach reklamowych, portalach wejściowych, meblach czy systemach POS. Można je również spotkać w oprawach oświetleniowych, które stosowane są w przemyśle morskim czy wydobywczym. Bliska współpraca z czołowymi firmami z branży oświetleniowej zaowocowała szeregiem dopasowanych do ich potrzeb produktów, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania i niezawodność. Atutem proponowanych przez firmę rozwiązań jest też ponadto korzystny stosunek ceny do jakości.

Oświetlenie LED i akcesoria

Rozbudowane i nowoczesne zaplecze produkcyjne sprawia, że BAKALE lighting oferuje swoim klientom predefiniowane zestawy LED przeznaczone do bezpośredniego montażu w ostatecznym produkcie. Tego typu rozwiązanie pozwala znacznie zaoszczędzić czas oraz zwiększyć konkurencyjność produktu na rynku dzięki mniejszemu wymaganemu nakładowi pracy i czasu. W celu uzupełnienia oferty i jak najściślejszego dopasowania się do wymogów stawianych przez dynamicznie rozwijający się rynek, firma produkuje również sterowniki do realizacji POS (Point Of Sale).

Oferowany przez przedsiębiorstwo asortyment jest projektowany w Polsce, a jego produkcja odbywa się w Polsce oraz Azji (głównie w Korei Południowej), następnie sprzedawany jest w Polsce oraz Unii Europejskiej. Przedsiębiorstwo jest ponadto dystrybutorem na Europę marki LEDlink, która powstała w 2012 roku i ceniona jest na świecie zarówno za prężny rozwój, jak i sukcesywnie powiększaną ofertę wysokiej klasy produktów.  

Oferta BAKALE lighting obejmuje:  

- moduły i taśmy LED reklamowe, moduły liniowe przemysłowe, sterowniki projektowane indywidualnie pod klienta;

- zestawy plug In dla szybkiego montażu lamp wraz z zasilaczami do mebli sklepowych;  

* Moduły LED – serie gMAX, vMAX, eMAX, micron, Wide, STIFF3D, mini4D, miniBOX;

* Taśmy LED – serie LinkS, LinkM, LinkH, DigitalS, SideV;

* Moduły liniowe – seria STAR;

* Sterowniki LED standardowe oraz projektowane pod indywidualne potrzeby;

* Profile aluminiowe marek: Lumines, Klus;

* Zasilacze marek: Mean Well, GLP, POS;

* Przewody miedziane do LED polskiej produkcji;

* Akcesoria do montażu: złączki (żelowe/hermetyczne, DC, 6x, WAGO), lutowanie (cyna), izolacja (termokurczki), montaż (opaski zaciskowe, uchwyty na przewody, taśma 3M, wkręty do modułów), zasilanie (przewody zasilające, listwy zasilające),  

Oświetlenie LED – do jakich branż?

Oferta BAKALE lighting kierowana jest do wszystkich sektorów rynku, które poszukują wysokiej klasy, profesjonalnych rozwiązań z zakresu oświetlenia LED, akcesoriów i sterowników do realizacji POS. Są to m.in. branże:  

- reklamowa (producenci reklam świetlnych);

- meblowa (producenci mebli domowych, biurowych, sklepowych – w tym również dla marek odzieżowych czy RTV/AGD);

- przemysłowa (producenci opraw oświetleniowych);

- producenci stoisk targowych

- hurtownie elektryczne

- serwisanci z branży reklamowej.

Nowoczesne oświetlenie LED dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta

Firma BAKALE lighting dostarcza również szeroką gamę rozwiązań, których celem jest przyciągnięcie uwagi klienta do konkretnego produktu. Od pewnego czasu bardzo ważnym obszarem naszej działalności jest ujednolicanie barwy światła w salonach sprzedaży. Projektujemy, a następnie produkujemy i instalujemy na miejscu oświetlenie LED o wysokim współczynniku CRI, które pozytywnie wpływa na wyniki sprzedażowe nie tylko w luksusowych butikach z odzieżą i salonach jubilerskich, ale również w sklepach meblowych czy oferujących artykuły RTV i AGD. Dzięki naszym produktom mogą Państwo w pełni wyeksponować naturalne barwy prezentowanego towaru!

Tworzymy również indywidualne rozwiązania oświetleniowe do celów reklamy zewnętrznej sklepów czy aranżacji sezonowych wystaw sklepowych. Fachowo dobieramy taśmy i moduły LED do podświetlenia sufitów napinanych, wnętrz przymierzalni, a także kasetonów z grafikami. Wystarczy powiedzieć nam, czego Państwo potrzebują, a nasi specjaliści na pewno będą w stanie znaleźć lub od podstaw przygotować oświetlenie, który będzie w pełni odpowiadało zarówno charakterowi prowadzonej działalności, jak i idealnie komponowało się z pozostałym wystrojem wnętrza.

Dedykowane rozwiązania LED przeznaczone do eksploatacji w szczególnie wymagających warunkach

Opracowywanie jednolitej identyfikacji wizualnej dla obiektów komercyjnych czy produkcja elementów prefabrykowanych o precyzyjnie dobranych parametrach, dzięki którym można efektownie podświetlić regały sklepowe, to jednak nie jedyne usługi w naszym bogatym portfolio. W branży już od wielu lat jesteśmy znani z opracowywania oświetlenia LED pod kątem specyficznych zastosowań. BAKALE lighting to producent m.in. modułów o wyjątkowo kompaktowych rozmiarach, które świetnie sprawdzają się w kabinach okrętowych. Sukcesywnie poszerzana na przestrzeni lat wiedza specjalistyczna pozwala nam tworzyć również wysokiej klasy specjalistyczne oprawy przeciwwybuchowe wykorzystywane na szeroką skalę w rafineriach oraz kopalniach.

Specjalizujemy się ponadto w przygotowywaniu nowatorskiego oświetlenia LED wraz z całym potrzebnym osprzętem instalacyjnym, które jest gotowe do wdrożenia w pojazdach szynowych czy w zakładach produkcyjnych, także tam, gdzie trzeba liczyć się z bardzo wysokim poziomem zapylenia, wilgoci bądź wpływem innego rodzaju niekorzystnych dla oświetlenia czynników zewnętrznych. Mamy wszystko, czego potrzeba do rozpoczęcia produkcji seryjnej dedykowanych rozwiązań LED spełniających rygorystyczne normy jakościowe i wytrzymałościowe.

Wodoszczelne zestawy oświetlenia dla akwarystów

Warto pamiętać, że obsługujemy nie tylko profesjonalistów z szerokiego spektrum branż, ale kierujemy nasze usługi również do zapalonych hobbystów. Świetnym przykładem jest tutaj trwałe i energooszczędne oświetlenie LED do akwariów. Przygotowujemy gotowe do montażu zestawy w oparciu o cenione w branży moduły gMAX i vMAX opracowane przez firmę LEDlink.

Takie rozwiązania gwarantują pełne bezpieczeństwo ryb i samego użytkownika, ponieważ standardem jest tutaj stopień szczelności IP68 w połączeniu z odporną na uszkodzenia mechaniczne obudową z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. Dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta oraz wymiarów zbiornika zestawy oświetlenia LED zakończone długim przewodem są bardzo łatwe w instalacji. Aby stabilnie zamontować je np. w pokrywie akwarystycznej, wystarczy użyć dwustronnej taśmy samoprzylepnej.

Dynamiczne reklamy świetlne na bazie modułów cyfrowych z protokołem WS2813

Trzeba także podkreślić, że specjalnością naszej firmy jest tworzenie zachwycających animacji kolorystycznych i dynamicznych efektów świetlnych, które pozwalają Klientom Bakale lighting błyskawicznie wyróżnić się na tle konkurencji. Jeżeli dopiero wchodzą Państwo na rynek lub otwierają lokal w nowej miejscowości, atrakcyjne wizualnie scenografie czy litery przestrzenne pomogą wypromować markę w przestrzeni lokalnej. Fantastycznie prezentują się również na filmach wrzucanych na portale społecznościowe, ponieważ stosowane przez nas moduły cyfrowe LED mają wysoką częstotliwość odświeżania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i postawienia na innowacyjne oświetlenie LED precyzyjnie skrojone do potrzeb Klienta!

 

pixel