Produkcja gotowych lamp LED do zastosowań profesjonalnych

2023-03-13
Produkcja gotowych lamp LED do zastosowań profesjonalnych

Czym jest gotowa lampa LED?

Wytwarzamy komponenty, które producenci mogą w bardzo łatwy sposób zintegrować w ramach własnych wyrobów. Każdy z podzespołów gotowej lampy LED możemy dopasować do indywidualnych preferencji i wymagań projektu oraz miejsca instalacji.

Budowa lampy LED

Gotowa lampa LED zbudowana jest w stosunkowo prosty sposób ale pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Jest to pasek LED o wymaganej długości zaaplikowany w dopasowany profil aluminiowy z wyprowadzonym przewodem oraz zakończeniem w postaci złącza pozwalającego bardzo szybko dopiąć oświetlenie do zasilacza. Warto podkreślić, że nasza oferta komponentów jest bardzo kompleksowa - produkujemy zarówno architektoniczne, jak i meblowe lampy LED pod indywidualną specyfikację. Dostarczamy też oczywiście funkcjonalne
akcesoria w szerokiej gamie wariantów: przewody, przedłużacze, rozdzielacze zasilania itd. W razie potrzeby możemy również dostosować sposób montażu do indywidualnych potrzeb. Przykładowo, aby ułatwić montaż gotowej lampy LED na metalowym meblu, możemy zamontować magnesy na obudowie profilu oświetleniowego.

Zastosowania gotowych lamp LED

Gotowe oświetlenie LED do sklepu lub salonu sprzedaży

Oświetlenie w sklepach stacjonarnych pełni szczególnie istotną rolę. Z jednej strony pozwala efektownie wyeksponować towar i przyciągnąć klienta do konkretnych produktów, z drugiej zaś jest nieodzownym elementem atrakcyjnej aranżacji wnętrza, co dodatkowo podkreśla prestiż np. luksusowego butiku. Dobrze dobrane oświetlenie LED do salonu sprzedaży ma też ogromny wpływ na decyzje zakupowe podejmowane przez Klientów – wysoki współczynnik oddawania barw CRI (od angielskiego colour rendering index) w połączeniu z wąską wiązką umożliwia zaprezentowanie produktów w zdecydowanie bardziej atrakcyjny sposób podkreślając wszystkie jego atuty.

Na poniższym przykładzie możemy zaobserwować w jaki sposób wysoki współczynnik CRI pozwala na właściwe oddanie prawdziwej barwy oświetlanego produktu zgodnej z rzeczywistością.


Na lewym zdjęciu widzimy produkt oświetlony światłem o niskim współczynniku CRI. Po prawej natomiast wysoka wartość CRI pozwala na przedstawienie rzeczywistych barw.

Gotowe listwy LED do oświetlania stanowiska pracy

Lampy LED gotowe do użycia bardzo dobrze sprawdzają się w oświetlaniu stanowisk pracy. Równomierne i silne światło pozwala na komfortową pracę nie tylko w biurze ale również w zakładach produkcyjnych. Długość dopasowanego profilu aluminiowego pozwala na idealne dobranie wymiarów lampy do wielkości jednego lub wielu stanowisk, które mają zostać oświetlone. 

Inne zastosowania prefabrykowanych lamp LED

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu i produkcji różnego rodzaju oświetlenia i komponentów LED posiadamy w swojej ofercie lampy LED spełniające szeroki zakres wymagań w różnych zastosowaniach. Gotowe lampy LED naszej produkcji są wykorzystywane również w dekoracyjnym oświetlaniu mebli, ekspozycji i półek sklepowych.


Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i zaproponować komponenty idealnie skrojone do potrzeb nowoczesnych obiektów handlowych, biur i zakładów produkcyjnych.

Zainteresowała Cię nasza oferta i potrzebujesz szczegółowych informacji na temat produkowanych lampach gotowych LED? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do współpracy!


pixel