Produkcja sterowników, sterowniki do dyspensera płynów, sterowniki z czujkami ruchu, z czujkami pojemnościowymi

2023-01-30

Dynamicznie zmieniające się oświetlenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem – wykorzystywane jest zarówno prywatnie, aby cieszyć oko w domu, jak i w rozmaitych sklepach, usługach i punktach sprzedaży. Możliwościami takich rozwiązań możemy się cieszyć w pełni, gdy dobierzemy do nich odpowiedni sterownik, który pozwoli nam dowolnie zmieniać parametry taśm i opraw LED.

Jak wybrać sterownik do oświetlenia LED?

Kiedy zastanawiamy się nad kontrolerem, nie zawsze warto analizować dostępne na rynku produkty – znacznie lepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie oferty producenta oświetlenia. Dzięki temu mamy pewność, że zakupiony produkt będzie w pełni kompatybilny z wybranymi przez nas taśmami i oprawami świetlnymi.

Zwrócenie się bezpośrednio do dostawcy oświetlenia gwarantuje nam model kontrolera dobrze dobrany do posiadanych taśm LED. Z usług producenta warto skorzystać również wtedy, gdy interesują nas niestandardowe rozwiązania - Bakale może wyprodukować kontrolery na zamówienie. Programowalne kontrolery RGB lub przygotowane wcześniej zestawy ustawień to tylko niektóre z możliwości, jakie daje urządzenie stworzone na bazie indywidualnego projektu.

Jakie możliwości daje sterownik oświetlenia?

Kontrolery dają szerokie możliwości zarządzania światłem: dzięki nim można zmieniać natężenie, temperaturę i saturację, a w systemach LED RGB - również kolory. Sterownik zakupiony u producenta pozwala stworzyć ciekawą prezentację produktu w sklepach lub nadać wyjątkowego klimatu mieszkaniom prywatnym. Coraz częściej wykorzystywane są również na świeżym powietrzu - zarówno w celach marketingowych, jak i miejskich iluminacjach.

Nie tylko fizyczne urządzenia

Kontrolery nie zawsze mają formę pilota lub fizycznego panelu. Dzięki mostkom WiFi można regulować oświetlenie również zdalnie, przy pomocy aplikacji. Ciekawą opcją są również urządzenia, które łączą kilka funkcji w jednym systemie. W ofercie Bakale znajdziesz programowalne sterowniki do dyspensera płynu, które wykorzystują diodę LED do sygnalizowania dozowania cieczy po wzbudzeniu czujnika ruchu lub o potrzebie uzupełnienia pojemnika.

pixel