Unikalne rozwiązania LED oparte na cyfrowych modułach z protokołami WS2813

2023-03-09

Ciekawe efekty wizualne to popularny sposób na zdobycie uwagi klienta i przyciągnięcie jego wzroku do sklepowej witryny. Rywalizacja na tym polu jest jednak naprawdę zaciekła i standardowe reklamy podświetlane już od dawno się opatrzyły, więc nie wzbudzają takiego zachwytu w oglądających, jak jeszcze kilka lat wcześniej. Przekłada się to oczywiście na ich znacznie niższą skuteczność w promowaniu marki bądź określonych produktów.  

W jaki sposób można więc osiągnąć przewagę konkurencyjną? Przedsiębiorstwo BAKALE lighting dobrze zna odpowiedź na to pytanie: wystarczy sięgnąć po unikatowe, dynamiczne rozwiązania LED tworzone w oparciu o cyfrowe moduły z protokołami WS2813. Opracowane i wyprodukowane przez nas systemy do montażu w literach przestrzennych, kasetonach i innego rodzaju reklamach są gotowe do zainstalowania w obiekcie wskazanym przez zamawiającego i otwierają przed nim całkowicie nowy świat dynamicznych efektów świetlnych. Cyfrowe moduły LED z protokołami WS2813 pozwalają tworzyć urzekające animacje kolorystyczne w reklamach świetlnych bez żadnych ograniczeń. Jeżeli szukasz skutecznego sposobu na napędzenie sprzedaży, specjaliści z naszej firmy chętnie zaproponują Ci odpowiednie rozwiązanie!

Dynamiczne reklamy świetlne z możliwością kontroli pojedynczych diod

Moduły cyfrowe LED wyposażone w protokoły WS2813 gwarantują pełnię możliwości przy tworzeniu unikatowych, cieszących wzrok Klienta efektów dynamicznych. Co ważne, tego rodzaju rozwiązania w równej mierze nadają się do instalacji wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Możemy je oprzeć przykładowo na module cyfrowym eco3s-lw RGB PRO, który charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem szczelności IP68. Taki produkt doskonale sprawdzi się więc także w tych aplikacjach, gdzie dynamiczne reklamy świetlne, np. kasetony LED lub litery przestrzenne, stale narażone są na kontakt z wilgocią. 

Za pomocą odpowiedniego oprogramowania oraz sterownika mamy możliwość zaprogramowania pojedynczej diody tak, aby w określonym momencie świeciła na określony kolor. Jak łatwo się domyślić, pozwala to zaprojektować atrakcyjnie wizualnie scenografie, witryny sklepowe, a także zapierające dech w piersiach podświetlenia elementów wystroju wnętrz. Jedynym ograniczeniem jest tutaj właściwie wyobraźnia. Pracownicy BAKALE lighting mogą stworzyć np. skomplikowane animacje kolorystyczne, dzięki którym Twoja wystawa będzie mienić się całą feerię barw i zmieniać się z sekundy na sekundę. Unikatowa, dynamiczna reklama świetlna oparta na starannie dobranym module cyfrowym LED z protokołem WS2813 nie tylko zachęca do przystanięcia choć na chwilę i obejrzenia wszystkich prezentowanych efektów, wobec niej wręcz nie da się przejść obojętnie!

Unikalne rozwiązania LED dla każdej branży

Niezależnie od tego, czy prowadzisz salon meblowy lub elegancki butik z odzieżą, czy specjalizujesz się w sprzedaży biżuterii, dynamiczne reklamy LED to dla Ciebie ogromna szansa na zwiększenie wyników sprzedaży. Kasetony, systemy POS i litery przestrzenne z dynamicznie zmieniającymi się efektami świetlnymi, od których trudno odwrócić wzrok, sprawią, że Klient zauważy najpierw Twoją witrynę, a dopiero o wiele później to, co przygotowała konkurencja. 

Warto też podkreślić, że dynamiczna reklama świetlna LED, stworzona od podstaw i dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb przez BAKALE lighting, świetnie będzie się prezentować na filmach, które umieścisz np. na swoich kanałach społecznościowych lub bezpośrednio na stronie internetowej. W porównaniu ze starszymi technologiami, diody z protokołami WS2813 użyte w stosowanych przez nas modułach cyfrowych LED charakteryzują się bardzo wysoką częstotliwością odświeżania na poziomie 2 kHz. Czemu ma to takie znaczenie? Gdyż eliminuje nieestetyczny efekt migotania dynamicznej reklamy świetlnej na filmach w rozdzielczości HD. 

Masz ciekawy pomysł na wyjątkową piękną animację kolorystyczną na swoją wystawę? A może chcesz, żebyśmy to my zaproponowali Ci olśniewające podświetlenie liter przestrzennych bądź kasetonów reklamowych? Skontaktuj się z nami, wspólnie stworzymy unikalne rozwiązania LED, które oczarują Twoich Klientów!

pixel